Streetview Haringstraat 17 Dordrecht

Haringstraat 17, 3311 VH Dordrecht

98 m² Bouwjaar 1900 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Haringstraat 17 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €249.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
98 m²
Inhoud
355 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Haringstraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haringstraat 17

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
131.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
146.37 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.6%
CO₂-emissie
25.38 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.3 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Dordrecht

560 Inwoners
340 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
343 Woningvoorraad
€249.000 Gem. woningwaarde Lombard en omgeving
42% Koopwoningen
13.091 Inwoners per km²

Locatie van Haringstraat 17

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Haringstraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Haringstraat 17?

De prijsindicatie voor Haringstraat 17 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Lombard en omgeving is €249.000. Dat komt neer op circa €2.541 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haringstraat 17 zich tot de wijk Lombard en omgeving?

Haringstraat 17 is een woonhuis van 98 m² in de wijk Lombard en omgeving. De buurt telt 343 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.091 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haringstraat 17?

Haringstraat 17 is een woonhuis in Lombard en omgeving, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Haringstraat 17 vergeleken met de buurt?

Haringstraat 17 heeft 98 m² woonoppervlakte en 355 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Lombard en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €249.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haringstraat 17 en wat betekent dat?

Haringstraat 17 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-05-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Haringstraat 17?

Haringstraat 17 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Lombard en omgeving?

De wijk Lombard en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 560 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €249.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lombard en omgeving?

Vanuit Haringstraat 17 in Lombard en omgeving bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2 km.