Benedenwoning Boogjes 191 Dordrecht

Boogjes 191, 3311 VC Dordrecht

53 m² Bouwjaar 1900 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Boogjes 191 is een benedenwoning in Dordrecht, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
53 m²
Inhoud
167 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€195.000 tot €245.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg, Aan water, In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Boogjes 191

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boogjes 191

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
122 kWh/m²
Primaire fossiele energie
210.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.55 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Dordrecht

870 Inwoners
565 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
556 Woningvoorraad
€237.000 Gem. woningwaarde Boogjes en omgeving
40% Koopwoningen
14.758 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Boogjes 191

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Boogjes 191

Wat is de geschatte woningwaarde van Boogjes 191?

De prijsindicatie voor Boogjes 191 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Boogjes en omgeving is €237.000. Dat komt neer op circa €4.472 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boogjes 191 zich tot de wijk Boogjes en omgeving?

Boogjes 191 is een benedenwoning van 53 m² in de wijk Boogjes en omgeving. De buurt telt 556 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.758 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boogjes 191?

Boogjes 191 is een benedenwoning in Boogjes en omgeving, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Boogjes 191 vergeleken met de buurt?

Boogjes 191 heeft 53 m² woonoppervlakte en 167 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Boogjes en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boogjes 191 en wat betekent dat?

Boogjes 191 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-10-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Boogjes 191?

Boogjes 191 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Boogjes en omgeving?

De wijk Boogjes en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 870 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €237.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boogjes en omgeving?

Vanuit Boogjes 191 in Boogjes en omgeving bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.