Benedenwoning Wijngaardstraat 61 Dordrecht

Wijngaardstraat 61, 3311 TZ Dordrecht

62 m² Bouwjaar 1985 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Wijngaardstraat 61 is een benedenwoning in Dordrecht, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
62 m²
Inhoud
186 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€175.000 tot €200.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
in_center, in_residential_district, open_position

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Wijngaardstraat 61

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wijngaardstraat 61

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
128.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
243.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.82 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Dordrecht

2310 Inwoners
1340 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1357 Woningvoorraad
€237.000 Gem. woningwaarde Bleijenhoek
28% Koopwoningen
13.867 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wijngaardstraat 61

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Wijngaardstraat 61

Wat is de geschatte woningwaarde van Wijngaardstraat 61?

De prijsindicatie voor Wijngaardstraat 61 ligt rond €175.000 tot €200.000. De gemiddelde woningwaarde in Bleijenhoek is €237.000. Dat komt neer op circa €3.823 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wijngaardstraat 61 zich tot de wijk Bleijenhoek?

Wijngaardstraat 61 is een benedenwoning van 62 m² in de wijk Bleijenhoek. De buurt telt 1.357 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.867 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wijngaardstraat 61?

Wijngaardstraat 61 is een benedenwoning in Bleijenhoek, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wijngaardstraat 61 vergeleken met de buurt?

Wijngaardstraat 61 heeft 62 m² woonoppervlakte en 186 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Bleijenhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wijngaardstraat 61 en wat betekent dat?

Wijngaardstraat 61 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-10-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wijngaardstraat 61?

Wijngaardstraat 61 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Bleijenhoek?

De wijk Bleijenhoek in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €237.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bleijenhoek?

Vanuit Wijngaardstraat 61 in Bleijenhoek bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.6 km.