Streetview Vest 162 Dordrecht

Vest 162, 3311 TX Dordrecht

213 m² Bouwjaar 1911

Vest 162 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1911. De woning heeft een woonoppervlakte van 213 m² en een perceel van 164 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €259.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1911
Woonoppervlakte
213 m²
Perceeloppervlakte
164 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Vest 162

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1060 Inwoners
705 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
717 Woningvoorraad
€259.000 Gem. woningwaarde Centrum
29% Koopwoningen
8.458 Inwoners per km²

Locatie van Vest 162

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Vest 162

Wat is de geschatte woningwaarde van Vest 162?

De prijsindicatie voor Vest 162 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum is €259.000. Dat komt neer op circa €1.216 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vest 162 zich tot de wijk Centrum?

Vest 162 is een woonhuis van 213 m² in de wijk Centrum. De buurt telt 717 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.458 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vest 162?

Vest 162 is een woonhuis in Centrum, gebouwd in 1911 (115 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vest 162 vergeleken met de buurt?

Vest 162 heeft 213 m² woonoppervlakte. Het perceel is 164 m². In Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €259.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Centrum?

De wijk Centrum in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €259.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum?

Vanuit Vest 162 in Centrum bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Centrum?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vest 162: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Centrum?

Recreatie nabij Centrum: restaurant (0 km), cafe (0.2 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Vest 162?

De prijsindicatie ligt rond €420.000 tot €470.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Centrum is €259.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.