Streetview Vest 62 Dordrecht

Vest 62, 3311 TW Dordrecht

278 m² Bouwjaar 1832 7 kamers Label E

Vest 62 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1832. De woning heeft een woonoppervlakte van 278 m², een perceel van 360 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1832
Woonoppervlakte
278 m²
Perceeloppervlakte
360 m²
Inhoud
1280 m³
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Vest 62

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vest 62

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Dordrecht

2310 Inwoners
1340 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1357 Woningvoorraad
€237.000 Gem. woningwaarde Bleijenhoek
28% Koopwoningen
13.867 Inwoners per km²

Locatie van Vest 62

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Vest 62

Wat is de geschatte woningwaarde van Vest 62?

De prijsindicatie voor Vest 62 ligt rond €470.000 tot €570.000. De gemiddelde woningwaarde in Bleijenhoek is €237.000. Dat komt neer op circa €853 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vest 62 zich tot de wijk Bleijenhoek?

Vest 62 is een woonhuis van 278 m² in de wijk Bleijenhoek. De buurt telt 1.357 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.867 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vest 62?

Vest 62 is een woonhuis in Bleijenhoek, gebouwd in 1832 (194 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vest 62 vergeleken met de buurt?

Vest 62 heeft 278 m² woonoppervlakte en 1280 m³ inhoud. Het perceel is 360 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Bleijenhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vest 62 en wat betekent dat?

Vest 62 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Vest 62?

Vest 62 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Bleijenhoek?

De wijk Bleijenhoek in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €237.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bleijenhoek?

Vanuit Vest 62 in Bleijenhoek bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bleijenhoek?