Tussenwoning Veststraat 45 Dordrecht

Veststraat 45, 3311 SV Dordrecht

114 m² Bouwjaar 2001 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Veststraat 45 is een tussenwoning in Dordrecht, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 96 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
96 m²
Inhoud
390 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
by_water, in_center, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Veststraat 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veststraat 45

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
74.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
121.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
23 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Dordrecht

2310 Inwoners
1340 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1357 Woningvoorraad
€237.000 Gem. woningwaarde Bleijenhoek
28% Koopwoningen
13.867 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Veststraat 45

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Veststraat 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Veststraat 45?

De prijsindicatie voor Veststraat 45 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Bleijenhoek is €237.000. Dat komt neer op circa €2.079 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veststraat 45 zich tot de wijk Bleijenhoek?

Veststraat 45 is een tussenwoning van 114 m² in de wijk Bleijenhoek. De buurt telt 1.357 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.867 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veststraat 45?

Veststraat 45 is een tussenwoning in Bleijenhoek, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Veststraat 45 vergeleken met de buurt?

Veststraat 45 heeft 114 m² woonoppervlakte en 390 m³ inhoud. Het perceel is 96 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Bleijenhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veststraat 45 en wat betekent dat?

Veststraat 45 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-05-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Veststraat 45?

Veststraat 45 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Bleijenhoek?

De wijk Bleijenhoek in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €237.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bleijenhoek?

Vanuit Veststraat 45 in Bleijenhoek bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.6 km.