Streetview Hallincqlaan 25 Dordrecht

Hallincqlaan 25, 3311 SC Dordrecht

198 m² Bouwjaar 1955

Hallincqlaan 25 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 198 m² en een perceel van 760 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €541.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
198 m²
Perceeloppervlakte
760 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Hallincqlaan 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Dordrecht

850 Inwoners
360 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
355 Woningvoorraad
€541.000 Gem. woningwaarde Park Merwestein en omgeving
84% Koopwoningen
3.800 Inwoners per km²

Locatie van Hallincqlaan 25

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Hallincqlaan 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Hallincqlaan 25?

De gemiddelde woningwaarde in Park Merwestein en omgeving is €541.000. Dat komt neer op circa €2.732 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hallincqlaan 25 zich tot de wijk Park Merwestein en omgeving?

Hallincqlaan 25 is een woonhuis van 198 m² in de wijk Park Merwestein en omgeving. De buurt telt 355 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.800 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hallincqlaan 25?

Hallincqlaan 25 is een woonhuis in Park Merwestein en omgeving, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hallincqlaan 25 vergeleken met de buurt?

Hallincqlaan 25 heeft 198 m² woonoppervlakte. Het perceel is 760 m². In Park Merwestein en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €541.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Park Merwestein en omgeving?

De wijk Park Merwestein en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 850 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €541.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Park Merwestein en omgeving?

Vanuit Hallincqlaan 25 in Park Merwestein en omgeving bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Park Merwestein en omgeving?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hallincqlaan 25: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Park Merwestein en omgeving?