Tussenwoning De Vereniging 9 Dordrecht

De Vereniging 9, 3311 SB Dordrecht

113 m² Bouwjaar 1864 4 kamers 3 slaapkamers Label UNKNOWN

De Vereniging 9 is een tussenwoning in Dordrecht, gebouwd in 1864. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m², een perceel van 219 m² en 4 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €342.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1864
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
219 m²
Inhoud
423 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
sheltered_position, in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor De Vereniging 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Vereniging 9

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Dordrecht

720 Inwoners
295 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
293 Woningvoorraad
€342.000 Gem. woningwaarde Merwestein-Noord
84% Koopwoningen
8.572 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Vereniging 9

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over De Vereniging 9

Wat is de geschatte woningwaarde van De Vereniging 9?

De prijsindicatie voor De Vereniging 9 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Merwestein-Noord is €342.000. Dat komt neer op circa €3.027 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Vereniging 9 zich tot de wijk Merwestein-Noord?

De Vereniging 9 is een tussenwoning van 113 m² in de wijk Merwestein-Noord. De buurt telt 293 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.572 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Vereniging 9?

De Vereniging 9 is een tussenwoning in Merwestein-Noord, gebouwd in 1864 (162 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is De Vereniging 9 vergeleken met de buurt?

De Vereniging 9 heeft 113 m² woonoppervlakte en 423 m³ inhoud. Het perceel is 219 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Merwestein-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €342.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Vereniging 9 en wat betekent dat?

De Vereniging 9 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van De Vereniging 9?

De Vereniging 9 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Merwestein-Noord?

De wijk Merwestein-Noord in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €342.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Merwestein-Noord?

Vanuit De Vereniging 9 in Merwestein-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Merwestein-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van De Vereniging 9: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Merwestein-Noord?

Recreatie nabij Merwestein-Noord: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van De Vereniging 9?

De Vereniging 9 is verkocht in de periode 2023 tot 2027. De prijsindicatie ligt rond €390.000 tot €440.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Merwestein-Noord is €342.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor De Vereniging 9?

Een woningrapport voor De Vereniging 9 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Merwestein-Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1864, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen