Portiekflat Noordendijk 30 Dordrecht

Noordendijk 30, 3311 RP Dordrecht

73 m² Bouwjaar 2005 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Noordendijk 30 is een portiekflat in Dordrecht, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €281.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
73 m²
Inhoud
227 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Noordendijk 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noordendijk 30

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
62.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
111.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
22.11 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en warmte terugwininstallatie
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1275 Inwoners
585 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
562 Woningvoorraad
€281.000 Gem. woningwaarde Lijnbaan
31% Koopwoningen
7.288 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Noordendijk 30

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Noordendijk 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordendijk 30?

De prijsindicatie voor Noordendijk 30 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Lijnbaan is €281.000. Dat komt neer op circa €3.849 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordendijk 30 zich tot de wijk Lijnbaan?

Noordendijk 30 is een portiekflat van 73 m² in de wijk Lijnbaan. De buurt telt 562 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.288 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordendijk 30?

Noordendijk 30 is een portiekflat in Lijnbaan, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Noordendijk 30 vergeleken met de buurt?

Noordendijk 30 heeft 73 m² woonoppervlakte en 227 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Lijnbaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €281.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noordendijk 30 en wat betekent dat?

Noordendijk 30 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noordendijk 30?

Noordendijk 30 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Lijnbaan?

De wijk Lijnbaan in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €281.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lijnbaan?

Vanuit Noordendijk 30 in Lijnbaan bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.