Benedenwoning (appartement) Noordendijk 231 Dordrecht

Noordendijk 231, 3311 RN Dordrecht

201 m² Bouwjaar 1932 8 kamers 5 slaapkamers Label A+++

Noordendijk 231 is een benedenwoning (appartement) in Dordrecht, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m² en 8 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €342.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
201 m²
Inhoud
724 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2020
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Noordendijk 231

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noordendijk 231

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
95.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
39.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
70.1%
CO₂-emissie
9.22 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (76.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Dordrecht

720 Inwoners
295 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
293 Woningvoorraad
€342.000 Gem. woningwaarde Merwestein-Noord
84% Koopwoningen
8.572 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Noordendijk 231

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Noordendijk 231

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordendijk 231?

De prijsindicatie voor Noordendijk 231 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Merwestein-Noord is €342.000. Dat komt neer op circa €1.701 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordendijk 231 zich tot de wijk Merwestein-Noord?

Noordendijk 231 is een benedenwoning (appartement) van 201 m² in de wijk Merwestein-Noord. De buurt telt 293 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.572 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordendijk 231?

Noordendijk 231 is een benedenwoning (appartement) in Merwestein-Noord, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Noordendijk 231 vergeleken met de buurt?

Noordendijk 231 heeft 201 m² woonoppervlakte en 724 m³ inhoud. Met 8 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Merwestein-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €342.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noordendijk 231 en wat betekent dat?

Noordendijk 231 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-08-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9.22 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noordendijk 231?

Noordendijk 231 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 76 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Merwestein-Noord?

De wijk Merwestein-Noord in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €342.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Merwestein-Noord?