Galerijflat Lijnbaan 273 Dordrecht

Lijnbaan 273, 3311 RK Dordrecht

66 m² Bouwjaar 2021 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Lijnbaan 273 is een galerijflat in Dordrecht, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €281.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
66 m²
Inhoud
184 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Lijnbaan 273

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lijnbaan 273

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
115.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
50.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
64.8%
CO₂-emissie
9.69 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1275 Inwoners
585 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
562 Woningvoorraad
€281.000 Gem. woningwaarde Lijnbaan
31% Koopwoningen
7.288 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lijnbaan 273

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Lijnbaan 273

Wat is de geschatte woningwaarde van Lijnbaan 273?

De prijsindicatie voor Lijnbaan 273 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Lijnbaan is €281.000. Dat komt neer op circa €4.258 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lijnbaan 273 zich tot de wijk Lijnbaan?

Lijnbaan 273 is een galerijflat van 66 m² in de wijk Lijnbaan. De buurt telt 562 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.288 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lijnbaan 273?

Lijnbaan 273 is een galerijflat in Lijnbaan, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Lijnbaan 273 vergeleken met de buurt?

Lijnbaan 273 heeft 66 m² woonoppervlakte en 184 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Lijnbaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €281.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lijnbaan 273 en wat betekent dat?

Lijnbaan 273 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-06-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9.69 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lijnbaan 273?

Lijnbaan 273 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Lijnbaan?

De wijk Lijnbaan in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €281.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lijnbaan?

Vanuit Lijnbaan 273 in Lijnbaan bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Lijnbaan?