Portiekflat Kromhout 49 Dordrecht

Kromhout 49, 3311 RE Dordrecht

87 m² Bouwjaar 2024 3 kamers 2 slaapkamers Label A+++

Kromhout 49 is een portiekflat in Dordrecht, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €240.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
87 m²
Inhoud
287 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €560.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan water en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kromhout 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kromhout 49

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
52.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
36.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
59.2%
CO₂-emissie
8.52 kg/m²

Parkeertype
Op afgesloten terrein en op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Dordrecht

810 Inwoners
410 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
401 Woningvoorraad
€240.000 Gem. woningwaarde Matena's Pad en omgeving
27% Koopwoningen
10.820 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kromhout 49

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Kromhout 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Kromhout 49?

De prijsindicatie voor Kromhout 49 ligt rond €460.000 tot €560.000. De gemiddelde woningwaarde in Matena's Pad en omgeving is €240.000. Dat komt neer op circa €2.759 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kromhout 49 zich tot de wijk Matena's Pad en omgeving?

Kromhout 49 is een portiekflat van 87 m² in de wijk Matena's Pad en omgeving. De buurt telt 401 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.820 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kromhout 49?

Kromhout 49 is een portiekflat in Matena's Pad en omgeving, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kromhout 49 vergeleken met de buurt?

Kromhout 49 heeft 87 m² woonoppervlakte en 287 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Matena's Pad en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €240.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kromhout 49 en wat betekent dat?

Kromhout 49 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-08-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kromhout 49?

Kromhout 49 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Matena's Pad en omgeving?

De wijk Matena's Pad en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €240.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Matena's Pad en omgeving?

Vanuit Kromhout 49 in Matena's Pad en omgeving bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.1 km.