Streetview Sint Jorisweg 40 Dordrecht

Sint Jorisweg 40, 3311 PL Dordrecht

158 m² Bouwjaar 1881 6 kamers 5 slaapkamers Label D

Sint Jorisweg 40 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1881. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m², een perceel van 113 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €240.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1881
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
113 m²
Inhoud
540 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Sint Jorisweg 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sint Jorisweg 40

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
186.73 kWh/m²
Primaire fossiele energie
262.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.03 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Dordrecht

810 Inwoners
410 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
401 Woningvoorraad
€240.000 Gem. woningwaarde Matena's Pad en omgeving
27% Koopwoningen
10.820 Inwoners per km²

Locatie van Sint Jorisweg 40

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Sint Jorisweg 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Sint Jorisweg 40?

De prijsindicatie voor Sint Jorisweg 40 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Matena's Pad en omgeving is €240.000. Dat komt neer op circa €1.519 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sint Jorisweg 40 zich tot de wijk Matena's Pad en omgeving?

Sint Jorisweg 40 is een woonhuis van 158 m² in de wijk Matena's Pad en omgeving. De buurt telt 401 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.820 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sint Jorisweg 40?

Sint Jorisweg 40 is een woonhuis in Matena's Pad en omgeving, gebouwd in 1881 (145 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sint Jorisweg 40 vergeleken met de buurt?

Sint Jorisweg 40 heeft 158 m² woonoppervlakte en 540 m³ inhoud. Het perceel is 113 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Matena's Pad en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €240.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sint Jorisweg 40 en wat betekent dat?

Sint Jorisweg 40 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-04-15. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sint Jorisweg 40?

Sint Jorisweg 40 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Matena's Pad en omgeving?

De wijk Matena's Pad en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €240.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Matena's Pad en omgeving?