Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 400 m²
- Perceeloppervlakte
- 895 m²
- Inhoud
- 1250 m³
- Kamers
- 7
Sint Jorisweg 55 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 400 m², een perceel van 895 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Sint Jorisweg 55
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
1 kmDe prijsindicatie voor Sint Jorisweg 55 ligt rond €790.000 tot €890.000. De gemiddelde woningwaarde in Kasperspad en omgeving is €291.000. Dat komt neer op circa €728 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSint Jorisweg 55 is een woonhuis van 400 m² in de wijk Kasperspad en omgeving. De buurt telt 593 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.583 inwoners per km².
Sint Jorisweg 55 is een woonhuis in Kasperspad en omgeving, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Sint Jorisweg 55 heeft 400 m² woonoppervlakte en 1250 m³ inhoud. Het perceel is 895 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 57 m² per kamer. In Kasperspad en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Sint Jorisweg 55 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Sint Jorisweg 55 heeft 7 kamers.
De wijk Kasperspad en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.305 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Sint Jorisweg 55 in Kasperspad en omgeving bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Sint Jorisweg 55: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.7 km.