Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1932
- Woonoppervlakte
- 350 m²
- Perceeloppervlakte
- 925 m²
- Kamers
- 6
Vrieseweg 88 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 350 m², een perceel van 925 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €541.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vrieseweg 88
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
1 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1 kmDe prijsindicatie voor Vrieseweg 88 ligt rond €715.000 tot €815.000. De gemiddelde woningwaarde in Park Merwestein en omgeving is €541.000. Dat komt neer op circa €1.546 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVrieseweg 88 is een woonhuis van 350 m² in de wijk Park Merwestein en omgeving. De buurt telt 355 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.800 inwoners per km².
Vrieseweg 88 is een woonhuis in Park Merwestein en omgeving, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Vrieseweg 88 heeft 350 m² woonoppervlakte. Het perceel is 925 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 58 m² per kamer. In Park Merwestein en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €541.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Vrieseweg 88 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-04-08. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.01 kg/jaar.
Vrieseweg 88 heeft 6 kamers.
De wijk Park Merwestein en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 850 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €541.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Vrieseweg 88 in Park Merwestein en omgeving bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.7 km.