Streetview Touwslagersstraat 21 Dordrecht

Touwslagersstraat 21, 3311 MJ Dordrecht

101 m² Bouwjaar 2021 Label A

Touwslagersstraat 21 is een appartement in Dordrecht, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €281.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
101 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Touwslagersstraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Touwslagersstraat 21

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1275 Inwoners
585 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
562 Woningvoorraad
€281.000 Gem. woningwaarde Lijnbaan
31% Koopwoningen
7.288 Inwoners per km²

Locatie van Touwslagersstraat 21

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Touwslagersstraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Touwslagersstraat 21?

De gemiddelde woningwaarde in Lijnbaan is €281.000. Dat komt neer op circa €2.782 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Touwslagersstraat 21 zich tot de wijk Lijnbaan?

Touwslagersstraat 21 is een appartement van 101 m² in de wijk Lijnbaan. De buurt telt 562 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.288 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Touwslagersstraat 21?

Touwslagersstraat 21 is een appartement in Lijnbaan, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Touwslagersstraat 21 vergeleken met de buurt?

Touwslagersstraat 21 heeft 101 m² woonoppervlakte. In Lijnbaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €281.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Touwslagersstraat 21 en wat betekent dat?

Touwslagersstraat 21 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Lijnbaan?

De wijk Lijnbaan in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €281.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lijnbaan?

Vanuit Touwslagersstraat 21 in Lijnbaan bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Lijnbaan?

Zorg en onderwijs in de buurt van Touwslagersstraat 21: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 1.3 km.