Streetview Dubbeldamseweg Noord 21 Dordrecht

Dubbeldamseweg Noord 21, 3311 LW Dordrecht

59 m² Bouwjaar 1939

Dubbeldamseweg Noord 21 is een appartement in Dordrecht, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 59 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €319.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1939
Woonoppervlakte
59 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Dubbeldamseweg Noord 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

0.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Dordrecht

495 Inwoners
280 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
312 Woningvoorraad
€319.000 Gem. woningwaarde Burgemeester de Raadtsingel en omgeving
55% Koopwoningen
3.437 Inwoners per km²

Locatie van Dubbeldamseweg Noord 21

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Dubbeldamseweg Noord 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Dubbeldamseweg Noord 21?

De gemiddelde woningwaarde in Burgemeester de Raadtsingel en omgeving is €319.000. Dat komt neer op circa €5.407 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dubbeldamseweg Noord 21 zich tot de wijk Burgemeester de Raadtsingel en omgeving?

Dubbeldamseweg Noord 21 is een appartement van 59 m² in de wijk Burgemeester de Raadtsingel en omgeving. De buurt telt 312 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.437 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dubbeldamseweg Noord 21?

Dubbeldamseweg Noord 21 is een appartement in Burgemeester de Raadtsingel en omgeving, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dubbeldamseweg Noord 21 vergeleken met de buurt?

Dubbeldamseweg Noord 21 heeft 59 m² woonoppervlakte. In Burgemeester de Raadtsingel en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €319.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Burgemeester de Raadtsingel en omgeving?

De wijk Burgemeester de Raadtsingel en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €319.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Burgemeester de Raadtsingel en omgeving?

Vanuit Dubbeldamseweg Noord 21 in Burgemeester de Raadtsingel en omgeving bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 0.4 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Burgemeester de Raadtsingel en omgeving?

Zorg en onderwijs in de buurt van Dubbeldamseweg Noord 21: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 1 km.