Streetview Toulonselaan 97 Dordrecht

Toulonselaan 97, 3311 LT Dordrecht

250 m² Bouwjaar 1896

Toulonselaan 97 is een woonhuis in Dordrecht, gebouwd in 1896. De woning heeft een woonoppervlakte van 250 m² en een perceel van 102 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €541.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1896
Woonoppervlakte
250 m²
Perceeloppervlakte
102 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Toulonselaan 97

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Dordrecht

850 Inwoners
360 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
355 Woningvoorraad
€541.000 Gem. woningwaarde Park Merwestein en omgeving
84% Koopwoningen
3.800 Inwoners per km²

Locatie van Toulonselaan 97

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Toulonselaan 97

Wat is de geschatte woningwaarde van Toulonselaan 97?

De gemiddelde woningwaarde in Park Merwestein en omgeving is €541.000. Dat komt neer op circa €2.164 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Toulonselaan 97 zich tot de wijk Park Merwestein en omgeving?

Toulonselaan 97 is een woonhuis van 250 m² in de wijk Park Merwestein en omgeving. De buurt telt 355 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.800 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Toulonselaan 97?

Toulonselaan 97 is een woonhuis in Park Merwestein en omgeving, gebouwd in 1896 (130 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Toulonselaan 97 vergeleken met de buurt?

Toulonselaan 97 heeft 250 m² woonoppervlakte. Het perceel is 102 m². In Park Merwestein en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €541.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Park Merwestein en omgeving?

De wijk Park Merwestein en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 850 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €541.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Park Merwestein en omgeving?

Vanuit Toulonselaan 97 in Park Merwestein en omgeving bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Park Merwestein en omgeving?

Zorg en onderwijs in de buurt van Toulonselaan 97: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Park Merwestein en omgeving?