Tussenwoning Oranjepark 29 Dordrecht

Oranjepark 29, 3311 LP Dordrecht

126 m² Bouwjaar 1901 5 kamers 3 slaapkamers Label E

Oranjepark 29 is een tussenwoning in Dordrecht, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 127 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €541.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1901
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
127 m²
Inhoud
466 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Oranjepark 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oranjepark 29

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
216.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
293.55 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.78 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Dordrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Dordrecht

850 Inwoners
360 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
355 Woningvoorraad
€541.000 Gem. woningwaarde Park Merwestein en omgeving
84% Koopwoningen
3.800 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oranjepark 29

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Oranjepark 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Oranjepark 29?

De prijsindicatie voor Oranjepark 29 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Park Merwestein en omgeving is €541.000. Dat komt neer op circa €4.294 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oranjepark 29 zich tot de wijk Park Merwestein en omgeving?

Oranjepark 29 is een tussenwoning van 126 m² in de wijk Park Merwestein en omgeving. De buurt telt 355 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.800 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oranjepark 29?

Oranjepark 29 is een tussenwoning in Park Merwestein en omgeving, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oranjepark 29 vergeleken met de buurt?

Oranjepark 29 heeft 126 m² woonoppervlakte en 466 m³ inhoud. Het perceel is 127 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Park Merwestein en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €541.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oranjepark 29 en wat betekent dat?

Oranjepark 29 heeft energielabel E. Geldig tot 2031-12-21. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.78 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oranjepark 29?

Oranjepark 29 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Park Merwestein en omgeving?

De wijk Park Merwestein en omgeving in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 850 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €541.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Park Merwestein en omgeving?