Portiekflat Nieuwe Lampetsteeg 27 Dordrecht

Nieuwe Lampetsteeg 27, 3311 HA Dordrecht

49 m² Bouwjaar 1964 2 kamers 1 slaapkamers Label A++

Nieuwe Lampetsteeg 27 is een portiekflat in Dordrecht, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 49 m² en 2 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €259.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
49 m²
Inhoud
161 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Lampetsteeg 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Lampetsteeg 27

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
110.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
69.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
44.8%
CO₂-emissie
16.29 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Dordrecht

1060 Inwoners
705 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
717 Woningvoorraad
€259.000 Gem. woningwaarde Centrum
29% Koopwoningen
8.458 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwe Lampetsteeg 27

Vergelijkbare woningen in Dordrecht

Veelgestelde vragen over Nieuwe Lampetsteeg 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Lampetsteeg 27?

De prijsindicatie voor Nieuwe Lampetsteeg 27 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum is €259.000. Dat komt neer op circa €5.286 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Lampetsteeg 27 zich tot de wijk Centrum?

Nieuwe Lampetsteeg 27 is een portiekflat van 49 m² in de wijk Centrum. De buurt telt 717 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.458 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Lampetsteeg 27?

Nieuwe Lampetsteeg 27 is een portiekflat in Centrum, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nieuwe Lampetsteeg 27 vergeleken met de buurt?

Nieuwe Lampetsteeg 27 heeft 49 m² woonoppervlakte en 161 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €259.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Lampetsteeg 27 en wat betekent dat?

Nieuwe Lampetsteeg 27 heeft energielabel A++. Geldig tot 2033-05-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwe Lampetsteeg 27?

Nieuwe Lampetsteeg 27 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Centrum?

De wijk Centrum in Dordrecht (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €259.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum?

Vanuit Nieuwe Lampetsteeg 27 in Centrum bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.3 km.