Streetview Burgemeester Frieswijkweg 19 Doornspijk

Burgemeester Frieswijkweg 19, 8085 RA Doornspijk

180 m² Bouwjaar 1955 6 kamers 5 slaapkamers Label E

Burgemeester Frieswijkweg 19 is een woonhuis in Doornspijk, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 2620 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €519.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
2620 m²
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Frieswijkweg 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Frieswijkweg 19

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Doornspijk

Onderwijs

Basisschool

2.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.8 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

4.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

17.9 km

Buurtinformatie in Doornspijk

1155 Inwoners
455 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
372 Woningvoorraad
€519.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Doornspijk Oost
87% Koopwoningen
114 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester Frieswijkweg 19

Vergelijkbare woningen in Doornspijk

Veelgestelde vragen over Burgemeester Frieswijkweg 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Frieswijkweg 19?

De prijsindicatie voor Burgemeester Frieswijkweg 19 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Doornspijk Oost is €519.000. Dat komt neer op circa €2.883 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Frieswijkweg 19 zich tot de wijk Buitengebied Doornspijk Oost?

Burgemeester Frieswijkweg 19 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Buitengebied Doornspijk Oost. De buurt telt 372 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 114 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Frieswijkweg 19?

Burgemeester Frieswijkweg 19 is een woonhuis in Buitengebied Doornspijk Oost, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester Frieswijkweg 19 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Frieswijkweg 19 heeft 180 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2620 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Buitengebied Doornspijk Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €519.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Frieswijkweg 19 en wat betekent dat?

Burgemeester Frieswijkweg 19 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-02-24. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Frieswijkweg 19?

Burgemeester Frieswijkweg 19 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Doornspijk Oost?

De wijk Buitengebied Doornspijk Oost in Doornspijk (Gelderland) kenmerkt zich door 1.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €519.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.