Vrijstaande woning Leersumsestraatweg 23 R33 Doorn

Leersumsestraatweg 23 R33, 3941 MN Doorn

56 m² Bouwjaar 1970 3 kamers 2 slaapkamers Label UNKNOWN

Leersumsestraatweg 23 R33 is een vrijstaande woning in Doorn, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m², een perceel van 300 m² en 3 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €950.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
56 m²
Perceeloppervlakte
300 m²
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Ligging
in_green_area, in_recreation_park

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Leersumsestraatweg 23 R33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leersumsestraatweg 23 R33

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Doorn

Onderwijs

Basisschool

2.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

12 km

Buurtinformatie in Doorn

95 Inwoners
50 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
36 Woningvoorraad
€950.000 Gem. woningwaarde Doorn - Kaapse Bossen
72% Koopwoningen
21 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Leersumsestraatweg 23 R33

Vergelijkbare woningen in Doorn

Veelgestelde vragen over Leersumsestraatweg 23 R33

Wat is de geschatte woningwaarde van Leersumsestraatweg 23 R33?

De prijsindicatie voor Leersumsestraatweg 23 R33 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Doorn - Kaapse Bossen is €950.000. Dat komt neer op circa €16.964 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leersumsestraatweg 23 R33 zich tot de wijk Doorn - Kaapse Bossen?

Leersumsestraatweg 23 R33 is een vrijstaande woning van 56 m² in de wijk Doorn - Kaapse Bossen. De buurt telt 36 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 21 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leersumsestraatweg 23 R33?

Leersumsestraatweg 23 R33 is een vrijstaande woning in Doorn - Kaapse Bossen, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Leersumsestraatweg 23 R33 vergeleken met de buurt?

Leersumsestraatweg 23 R33 heeft 56 m² woonoppervlakte. Het perceel is 300 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Doorn - Kaapse Bossen ligt de gemiddelde woningwaarde op €950.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leersumsestraatweg 23 R33 en wat betekent dat?

Leersumsestraatweg 23 R33 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Leersumsestraatweg 23 R33?

Leersumsestraatweg 23 R33 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Doorn - Kaapse Bossen?

De wijk Doorn - Kaapse Bossen in Doorn (Utrecht) kenmerkt zich door 95 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €950.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Doorn - Kaapse Bossen?

Vanuit Leersumsestraatweg 23 R33 in Doorn - Kaapse Bossen bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.5 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 0.4 km.