Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2009
- Woonoppervlakte
- 204 m²
- Perceeloppervlakte
- 634 m²
- Inhoud
- 739 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 3
Wielewaalstraat 16 is een woonhuis in Dongen, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 204 m², een perceel van 634 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €443.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wielewaalstraat 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
2.8 kmHuisarts
2.8 kmTreinstation
10.8 kmSnelweg oprit
4.6 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
2.8 kmZiekenhuis
8.5 kmRestaurant
2.1 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
3.5 kmBioscoop
14.5 kmDe prijsindicatie voor Wielewaalstraat 16 ligt rond €515.000 tot €615.000. De gemiddelde woningwaarde in Dongen-Vaart is €443.000. Dat komt neer op circa €2.172 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWielewaalstraat 16 is een woonhuis van 204 m² in de wijk Dongen-Vaart. De buurt telt 257 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 366 inwoners per km².
Wielewaalstraat 16 is een woonhuis in Dongen-Vaart, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Wielewaalstraat 16 heeft 204 m² woonoppervlakte en 739 m³ inhoud. Het perceel is 634 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Dongen-Vaart ligt de gemiddelde woningwaarde op €443.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wielewaalstraat 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-01-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Wielewaalstraat 16 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Dongen-Vaart in Dongen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 790 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €443.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Wielewaalstraat 16 in Dongen-Vaart bereik je: supermarkt op 2.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 10.8 km, snelwegoprit op 4.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wielewaalstraat 16: ziekenhuis op 8.5 km, apotheek op 2.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3.1 km.