Streetview Kardinaal van Rossumstraat 34 B Dongen

Kardinaal van Rossumstraat 34 B, 5104 HM Dongen

33 m² Bouwjaar 1960

Kardinaal van Rossumstraat 34 B is een woning in Dongen, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 33 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €324.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
33 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Kardinaal van Rossumstraat 34 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Dongen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

8.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

12.3 km

Buurtinformatie in Dongen

3965 Inwoners
1890 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1915 Woningvoorraad
€324.000 Gem. woningwaarde Centrum
63% Koopwoningen
4.533 Inwoners per km²

Locatie van Kardinaal van Rossumstraat 34 B

Vergelijkbare woningen in Dongen

Veelgestelde vragen over Kardinaal van Rossumstraat 34 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Kardinaal van Rossumstraat 34 B?

De gemiddelde woningwaarde in Centrum is €324.000. Dat komt neer op circa €9.818 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kardinaal van Rossumstraat 34 B zich tot de wijk Centrum?

Kardinaal van Rossumstraat 34 B is een woning van 33 m² in de wijk Centrum. De buurt telt 1.915 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.533 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kardinaal van Rossumstraat 34 B?

Kardinaal van Rossumstraat 34 B is een woning in Centrum, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kardinaal van Rossumstraat 34 B vergeleken met de buurt?

Kardinaal van Rossumstraat 34 B heeft 33 m² woonoppervlakte. In Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €324.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Centrum?

De wijk Centrum in Dongen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €324.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum?

Vanuit Kardinaal van Rossumstraat 34 B in Centrum bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 8.3 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Centrum?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kardinaal van Rossumstraat 34 B: ziekenhuis op 7.1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Centrum?

Recreatie nabij Centrum: restaurant (0.4 km), cafe (0.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Kardinaal van Rossumstraat 34 B?