Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Kardinaal van Rossumstraat 83 Dongen

Kardinaal van Rossumstraat 83, 5104 HL Dongen

179 m² Bouwjaar 2007 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Kardinaal van Rossumstraat 83 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Dongen, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m², een perceel van 944 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €336.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
179 m²
Perceeloppervlakte
944 m²
Inhoud
633 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€570.000 tot €670.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kardinaal van Rossumstraat 83

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kardinaal van Rossumstraat 83

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
122.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
176.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.72 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (600.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

8.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

12.6 km

Buurtinformatie in Dongen

3435 Inwoners
1525 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1551 Woningvoorraad
€336.000 Gem. woningwaarde Oud Dongen
72% Koopwoningen
1.866 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kardinaal van Rossumstraat 83

Vergelijkbare woningen in Dongen

Veelgestelde vragen over Kardinaal van Rossumstraat 83

Wat is de geschatte woningwaarde van Kardinaal van Rossumstraat 83?

De prijsindicatie voor Kardinaal van Rossumstraat 83 ligt rond €570.000 tot €670.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud Dongen is €336.000. Dat komt neer op circa €1.877 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kardinaal van Rossumstraat 83 zich tot de wijk Oud Dongen?

Kardinaal van Rossumstraat 83 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 179 m² in de wijk Oud Dongen. De buurt telt 1.551 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.866 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kardinaal van Rossumstraat 83?

Kardinaal van Rossumstraat 83 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Oud Dongen, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kardinaal van Rossumstraat 83 vergeleken met de buurt?

Kardinaal van Rossumstraat 83 heeft 179 m² woonoppervlakte en 633 m³ inhoud. Het perceel is 944 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 60 m² per kamer. In Oud Dongen ligt de gemiddelde woningwaarde op €336.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kardinaal van Rossumstraat 83 en wat betekent dat?

Kardinaal van Rossumstraat 83 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-11-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kardinaal van Rossumstraat 83?

Kardinaal van Rossumstraat 83 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 600 m².

Hoe is de woningmarkt in Oud Dongen?

De wijk Oud Dongen in Dongen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.435 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €336.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud Dongen?