Eengezinswoning, hoekwoning Brouwersbuurt 17 Domburg

Brouwersbuurt 17, 4357 HE Domburg

100 m² Bouwjaar 2005 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Brouwersbuurt 17 is een eengezinswoning, hoekwoning in Domburg, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m², een perceel van 158 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €501.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
100 m²
Perceeloppervlakte
158 m²
Inhoud
366 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Brouwersbuurt 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brouwersbuurt 17

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
103.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
130.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
20.6%
CO₂-emissie
22.48 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Domburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

13.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

13.1 km
Cultuur

Bioscoop

16 km

Buurtinformatie in Domburg

1465 Inwoners
725 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1004 Woningvoorraad
€501.000 Gem. woningwaarde Domburg
69% Koopwoningen
1.022 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Brouwersbuurt 17

Vergelijkbare woningen in Domburg

Veelgestelde vragen over Brouwersbuurt 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Brouwersbuurt 17?

De prijsindicatie voor Brouwersbuurt 17 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Domburg is €501.000. Dat komt neer op circa €5.010 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brouwersbuurt 17 zich tot de wijk Domburg?

Brouwersbuurt 17 is een eengezinswoning, hoekwoning van 100 m² in de wijk Domburg. De buurt telt 1.004 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.022 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brouwersbuurt 17?

Brouwersbuurt 17 is een eengezinswoning, hoekwoning in Domburg, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Brouwersbuurt 17 vergeleken met de buurt?

Brouwersbuurt 17 heeft 100 m² woonoppervlakte en 366 m³ inhoud. Het perceel is 158 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Domburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €501.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brouwersbuurt 17 en wat betekent dat?

Brouwersbuurt 17 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-09-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Brouwersbuurt 17?

Brouwersbuurt 17 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Domburg?

De wijk Domburg in Domburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €501.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Domburg?

Vanuit Brouwersbuurt 17 in Domburg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 13.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.