Geschakelde woning Zuidstraat 12 Domburg

Zuidstraat 12, 4357 BH Domburg

183 m² Bouwjaar 1960 7 kamers 6 slaapkamers Label E

Zuidstraat 12 is een geschakelde woning in Domburg, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m², een perceel van 213 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €501.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
183 m²
Perceeloppervlakte
213 m²
Inhoud
649 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Zuidstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zuidstraat 12

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
247.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
334.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
61.61 kg/m²

Tuin
Ja (90.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

13.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

11.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

13.1 km
Cultuur

Bioscoop

16 km

Buurtinformatie in Domburg

1465 Inwoners
725 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1004 Woningvoorraad
€501.000 Gem. woningwaarde Domburg
69% Koopwoningen
1.022 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zuidstraat 12

Vergelijkbare woningen in Domburg

Veelgestelde vragen over Zuidstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Zuidstraat 12?

De gemiddelde woningwaarde in Domburg is €501.000. Dat komt neer op circa €2.738 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zuidstraat 12 zich tot de wijk Domburg?

Zuidstraat 12 is een geschakelde woning van 183 m² in de wijk Domburg. De buurt telt 1.004 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.022 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zuidstraat 12?

Zuidstraat 12 is een geschakelde woning in Domburg, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zuidstraat 12 vergeleken met de buurt?

Zuidstraat 12 heeft 183 m² woonoppervlakte en 649 m³ inhoud. Het perceel is 213 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Domburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €501.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zuidstraat 12 en wat betekent dat?

Zuidstraat 12 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-05-19. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 61.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zuidstraat 12?

Zuidstraat 12 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 90 m².

Hoe is de woningmarkt in Domburg?

De wijk Domburg in Domburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €501.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Domburg?

Vanuit Zuidstraat 12 in Domburg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 13.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.