Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1984
- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 460 m²
Begijnenstraat 12 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m² en een perceel van 460 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €262.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Begijnenstraat 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
0.4 kmRestaurant
1 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
1.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Happert - Leerinkstraat is €262.000. Dat komt neer op circa €1.747 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBegijnenstraat 12 is een woonhuis van 150 m² in de wijk De Happert - Leerinkstraat. De buurt telt 573 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.572 inwoners per km².
Begijnenstraat 12 is een woonhuis in De Happert - Leerinkstraat, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Begijnenstraat 12 heeft 150 m² woonoppervlakte. Het perceel is 460 m². In De Happert - Leerinkstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €262.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk De Happert - Leerinkstraat in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €262.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Begijnenstraat 12 in De Happert - Leerinkstraat bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Begijnenstraat 12: ziekenhuis op 0.4 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij De Happert - Leerinkstraat: restaurant (1 km), cafe (1.7 km).
Een woningrapport voor Begijnenstraat 12 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Happert - Leerinkstraat. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1984, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.