Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1965
- Woonoppervlakte
- 152 m²
- Perceeloppervlakte
- 522 m²
J G Heuthorststraat 66 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m² en een perceel van 522 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €262.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor J G Heuthorststraat 66
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
0.4 kmRestaurant
1 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
1.3 kmDe prijsindicatie voor J G Heuthorststraat 66 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in De Happert - Leerinkstraat is €262.000. Dat komt neer op circa €1.724 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJ G Heuthorststraat 66 is een woonhuis van 152 m² in de wijk De Happert - Leerinkstraat. De buurt telt 573 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.572 inwoners per km².
J G Heuthorststraat 66 is een woonhuis in De Happert - Leerinkstraat, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
J G Heuthorststraat 66 heeft 152 m² woonoppervlakte. Het perceel is 522 m². In De Happert - Leerinkstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €262.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
J G Heuthorststraat 66 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-08-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.62 kg/jaar.
De wijk De Happert - Leerinkstraat in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €262.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit J G Heuthorststraat 66 in De Happert - Leerinkstraat bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van J G Heuthorststraat 66: ziekenhuis op 0.4 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.