Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 287 m²
- Perceeloppervlakte
- 1143 m²
Hietlandlaan 8 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 287 m² en een perceel van 1143 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €679.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hietlandlaan 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
0.4 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
1 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Happert - ziekenhuis is €679.000. Dat komt neer op circa €2.366 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHietlandlaan 8 is een woonhuis van 287 m² in de wijk De Happert - ziekenhuis. De buurt telt 77 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 917 inwoners per km².
Hietlandlaan 8 is een woonhuis in De Happert - ziekenhuis, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Hietlandlaan 8 heeft 287 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1143 m². In De Happert - ziekenhuis ligt de gemiddelde woningwaarde op €679.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk De Happert - ziekenhuis in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €679.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Hietlandlaan 8 in De Happert - ziekenhuis bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hietlandlaan 8: ziekenhuis op 0.4 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.3 km.
Recreatie nabij De Happert - ziekenhuis: restaurant (0.8 km), cafe (1.4 km).
Een woningrapport voor Hietlandlaan 8 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Happert - ziekenhuis. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1995, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.