Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1967
- Woonoppervlakte
- 173 m²
- Perceeloppervlakte
- 590 m²
Kruisbergseweg 190 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m² en een perceel van 590 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €464.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kruisbergseweg 190
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
1.8 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
2.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied - De Kruisberg is €464.000. Dat komt neer op circa €2.682 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKruisbergseweg 190 is een woonhuis van 173 m² in de wijk Buitengebied - De Kruisberg. De buurt telt 34 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 65 inwoners per km².
Kruisbergseweg 190 is een woonhuis in Buitengebied - De Kruisberg, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Kruisbergseweg 190 heeft 173 m² woonoppervlakte. Het perceel is 590 m². In Buitengebied - De Kruisberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €464.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitengebied - De Kruisberg in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 100 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €464.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Kruisbergseweg 190 in Buitengebied - De Kruisberg bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kruisbergseweg 190: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.5 km.
Recreatie nabij Buitengebied - De Kruisberg: restaurant (1.8 km), cafe (2.6 km).
Een woningrapport voor Kruisbergseweg 190 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied - De Kruisberg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1967, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.