Streetview Kruisbergseweg 148 Doetinchem

Kruisbergseweg 148, 7009 BT Doetinchem

216 m² Bouwjaar 1889 8 kamers 6 slaapkamers Label G

Kruisbergseweg 148 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 1889. De woning heeft een woonoppervlakte van 216 m², een perceel van 759 m² en 8 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €447.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1889
Woonoppervlakte
216 m²
Perceeloppervlakte
759 m²
Inhoud
855 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Kruisbergseweg 148

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kruisbergseweg 148

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Doetinchem

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Doetinchem

320 Inwoners
125 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
127 Woningvoorraad
€447.000 Gem. woningwaarde De Kruisberg
91% Koopwoningen
813 Inwoners per km²

Locatie van Kruisbergseweg 148

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Kruisbergseweg 148

Wat is de geschatte woningwaarde van Kruisbergseweg 148?

De prijsindicatie voor Kruisbergseweg 148 ligt rond €560.000 tot €660.000. De gemiddelde woningwaarde in De Kruisberg is €447.000. Dat komt neer op circa €2.069 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kruisbergseweg 148 zich tot de wijk De Kruisberg?

Kruisbergseweg 148 is een woonhuis van 216 m² in de wijk De Kruisberg. De buurt telt 127 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 813 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kruisbergseweg 148?

Kruisbergseweg 148 is een woonhuis in De Kruisberg, gebouwd in 1889 (137 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kruisbergseweg 148 vergeleken met de buurt?

Kruisbergseweg 148 heeft 216 m² woonoppervlakte en 855 m³ inhoud. Het perceel is 759 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In De Kruisberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €447.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kruisbergseweg 148 en wat betekent dat?

Kruisbergseweg 148 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Kruisbergseweg 148?

Kruisbergseweg 148 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Kruisberg?

De wijk De Kruisberg in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €447.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Kruisberg?

Vanuit Kruisbergseweg 148 in De Kruisberg bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 0.7 km.