Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Kruisbergseweg 38 Doetinchem

Kruisbergseweg 38, 7009 BP Doetinchem

130 m² Bouwjaar 1932 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Kruisbergseweg 38 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Doetinchem, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 361 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €262.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
361 m²
Inhoud
472 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €570.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2018
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Kruisbergseweg 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kruisbergseweg 38

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
127.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
152.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.34 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Tuin
Ja (210.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.4 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Doetinchem

1110 Inwoners
560 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
573 Woningvoorraad
€262.000 Gem. woningwaarde De Happert - Leerinkstraat
49% Koopwoningen
3.572 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kruisbergseweg 38

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Kruisbergseweg 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Kruisbergseweg 38?

De prijsindicatie voor Kruisbergseweg 38 ligt rond €470.000 tot €570.000. De gemiddelde woningwaarde in De Happert - Leerinkstraat is €262.000. Dat komt neer op circa €2.015 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kruisbergseweg 38 zich tot de wijk De Happert - Leerinkstraat?

Kruisbergseweg 38 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 130 m² in de wijk De Happert - Leerinkstraat. De buurt telt 573 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.572 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kruisbergseweg 38?

Kruisbergseweg 38 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in De Happert - Leerinkstraat, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kruisbergseweg 38 vergeleken met de buurt?

Kruisbergseweg 38 heeft 130 m² woonoppervlakte en 472 m³ inhoud. Het perceel is 361 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In De Happert - Leerinkstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €262.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kruisbergseweg 38 en wat betekent dat?

Kruisbergseweg 38 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kruisbergseweg 38?

Kruisbergseweg 38 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 210 m².

Hoe is de woningmarkt in De Happert - Leerinkstraat?

De wijk De Happert - Leerinkstraat in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €262.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.