Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1954
- Woonoppervlakte
- 164 m²
- Perceeloppervlakte
- 750 m²
- Inhoud
- 581 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Edo Bergsmastraat 6 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 750 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €679.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Edo Bergsmastraat 6
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
0.4 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
1 kmDe prijsindicatie voor Edo Bergsmastraat 6 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in De Happert - ziekenhuis is €679.000. Dat komt neer op circa €4.140 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEdo Bergsmastraat 6 is een woonhuis van 164 m² in de wijk De Happert - ziekenhuis. De buurt telt 77 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 917 inwoners per km².
Edo Bergsmastraat 6 is een woonhuis in De Happert - ziekenhuis, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Edo Bergsmastraat 6 heeft 164 m² woonoppervlakte en 581 m³ inhoud. Het perceel is 750 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In De Happert - ziekenhuis ligt de gemiddelde woningwaarde op €679.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Edo Bergsmastraat 6 heeft energielabel G. Geldig tot 2031-07-08. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 86.82 kg/jaar.
Edo Bergsmastraat 6 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk De Happert - ziekenhuis in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €679.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Edo Bergsmastraat 6 in De Happert - ziekenhuis bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.