Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1991
- Woonoppervlakte
- 182 m²
- Perceeloppervlakte
- 495 m²
Juliana van Stolbergstraat 4 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m² en een perceel van 495 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €679.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Juliana van Stolbergstraat 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
0.4 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
1 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Happert - ziekenhuis is €679.000. Dat komt neer op circa €3.731 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJuliana van Stolbergstraat 4 is een woonhuis van 182 m² in de wijk De Happert - ziekenhuis. De buurt telt 77 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 917 inwoners per km².
Juliana van Stolbergstraat 4 is een woonhuis in De Happert - ziekenhuis, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Juliana van Stolbergstraat 4 heeft 182 m² woonoppervlakte. Het perceel is 495 m². In De Happert - ziekenhuis ligt de gemiddelde woningwaarde op €679.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Juliana van Stolbergstraat 4 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-11-09. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk De Happert - ziekenhuis in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €679.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Juliana van Stolbergstraat 4 in De Happert - ziekenhuis bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Juliana van Stolbergstraat 4: ziekenhuis op 0.4 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.3 km.