Streetview Koninginnelaan 50 Doetinchem

Koninginnelaan 50, 7009 AZ Doetinchem

203 m² Bouwjaar 1977 6 kamers 5 slaapkamers Label A+++

Koninginnelaan 50 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 203 m², een perceel van 1650 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €495.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
203 m²
Perceeloppervlakte
1650 m²
Inhoud
835 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Koninginnelaan 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koninginnelaan 50

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
95.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
22.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
84.8%
CO₂-emissie
5.28 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Doetinchem

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Doetinchem

440 Inwoners
185 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
190 Woningvoorraad
€495.000 Gem. woningwaarde Het Loo
96% Koopwoningen
3.058 Inwoners per km²

Locatie van Koninginnelaan 50

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Koninginnelaan 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Koninginnelaan 50?

De gemiddelde woningwaarde in Het Loo is €495.000. Dat komt neer op circa €2.438 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koninginnelaan 50 zich tot de wijk Het Loo?

Koninginnelaan 50 is een woonhuis van 203 m² in de wijk Het Loo. De buurt telt 190 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.058 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koninginnelaan 50?

Koninginnelaan 50 is een woonhuis in Het Loo, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Koninginnelaan 50 vergeleken met de buurt?

Koninginnelaan 50 heeft 203 m² woonoppervlakte en 835 m³ inhoud. Het perceel is 1650 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Het Loo ligt de gemiddelde woningwaarde op €495.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koninginnelaan 50 en wat betekent dat?

Koninginnelaan 50 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-09-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 5.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koninginnelaan 50?

Koninginnelaan 50 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Het Loo?

De wijk Het Loo in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 440 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €495.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Loo?

Vanuit Koninginnelaan 50 in Het Loo bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.1 km.