Streetview Majoor Bosshardtstraat 19 Doetinchem

Majoor Bosshardtstraat 19, 7008 CG Doetinchem

253 m² Bouwjaar 2019 Label A+++

Majoor Bosshardtstraat 19 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 253 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
253 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Majoor Bosshardtstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Majoor Bosshardtstraat 19

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
94.74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
36.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
72.5%
CO₂-emissie
8.58 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Doetinchem

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Doetinchem

620 Inwoners
280 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
297 Woningvoorraad
€414.000 Gem. woningwaarde IJsseltuin / Heelweg
80% Koopwoningen
2.505 Inwoners per km²

Locatie van Majoor Bosshardtstraat 19

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Majoor Bosshardtstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Majoor Bosshardtstraat 19?

De gemiddelde woningwaarde in IJsseltuin / Heelweg is €414.000. Dat komt neer op circa €1.636 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Majoor Bosshardtstraat 19 zich tot de wijk IJsseltuin / Heelweg?

Majoor Bosshardtstraat 19 is een woonhuis van 253 m² in de wijk IJsseltuin / Heelweg. De buurt telt 297 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.505 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Majoor Bosshardtstraat 19?

Majoor Bosshardtstraat 19 is een woonhuis in IJsseltuin / Heelweg, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Majoor Bosshardtstraat 19 vergeleken met de buurt?

Majoor Bosshardtstraat 19 heeft 253 m² woonoppervlakte. In IJsseltuin / Heelweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Majoor Bosshardtstraat 19 en wat betekent dat?

Majoor Bosshardtstraat 19 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-05-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8.58 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in IJsseltuin / Heelweg?

De wijk IJsseltuin / Heelweg in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij IJsseltuin / Heelweg?

Vanuit Majoor Bosshardtstraat 19 in IJsseltuin / Heelweg bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.