Bungalow, tussenwoning Marga Klompéstraat 62 Doetinchem

Marga Klompéstraat 62, 7008 CD Doetinchem

115 m² Bouwjaar 2024 3 kamers 2 slaapkamers Label A++++

Marga Klompéstraat 62 is een bungalow, tussenwoning in Doetinchem, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m² en 3 kamers. Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
115 m²
Inhoud
439 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Marga Klompéstraat 62

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marga Klompéstraat 62

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
54.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-6.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
110.9%

Tuin
Ja (42.0 m²)

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Doetinchem

620 Inwoners
280 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
297 Woningvoorraad
€414.000 Gem. woningwaarde IJsseltuin / Heelweg
80% Koopwoningen
2.505 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Marga Klompéstraat 62

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Marga Klompéstraat 62

Wat is de geschatte woningwaarde van Marga Klompéstraat 62?

De prijsindicatie voor Marga Klompéstraat 62 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in IJsseltuin / Heelweg is €414.000. Dat komt neer op circa €3.600 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marga Klompéstraat 62 zich tot de wijk IJsseltuin / Heelweg?

Marga Klompéstraat 62 is een bungalow, tussenwoning van 115 m² in de wijk IJsseltuin / Heelweg. De buurt telt 297 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.505 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marga Klompéstraat 62?

Marga Klompéstraat 62 is een bungalow, tussenwoning in IJsseltuin / Heelweg, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Marga Klompéstraat 62 vergeleken met de buurt?

Marga Klompéstraat 62 heeft 115 m² woonoppervlakte en 439 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In IJsseltuin / Heelweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marga Klompéstraat 62 en wat betekent dat?

Marga Klompéstraat 62 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2034-10-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -1.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Marga Klompéstraat 62?

Marga Klompéstraat 62 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 42 m².

Hoe is de woningmarkt in IJsseltuin / Heelweg?

De wijk IJsseltuin / Heelweg in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij IJsseltuin / Heelweg?