Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Marga Klompéstraat 23 Doetinchem

Marga Klompéstraat 23, 7008 CD Doetinchem

130 m² Bouwjaar 2023 5 kamers 3 slaapkamers Label A++++

Marga Klompéstraat 23 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Doetinchem, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m² en 5 kamers. Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Nieuwbouw
Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
130 m²
Inhoud
541 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €525.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Marga Klompéstraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marga Klompéstraat 23

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
63.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-8.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
112%
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp

Tuin
Ja (182.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Doetinchem

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Doetinchem

620 Inwoners
280 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
297 Woningvoorraad
€414.000 Gem. woningwaarde IJsseltuin / Heelweg
80% Koopwoningen
2.505 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Marga Klompéstraat 23

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Marga Klompéstraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Marga Klompéstraat 23?

De prijsindicatie voor Marga Klompéstraat 23 ligt rond €475.000 tot €525.000. De gemiddelde woningwaarde in IJsseltuin / Heelweg is €414.000. Dat komt neer op circa €3.185 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marga Klompéstraat 23 zich tot de wijk IJsseltuin / Heelweg?

Marga Klompéstraat 23 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 130 m² in de wijk IJsseltuin / Heelweg. De buurt telt 297 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.505 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marga Klompéstraat 23?

Marga Klompéstraat 23 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in IJsseltuin / Heelweg, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Marga Klompéstraat 23 vergeleken met de buurt?

Marga Klompéstraat 23 heeft 130 m² woonoppervlakte en 541 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In IJsseltuin / Heelweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marga Klompéstraat 23 en wat betekent dat?

Marga Klompéstraat 23 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2035-03-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -1.95 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Marga Klompéstraat 23?

Marga Klompéstraat 23 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 182 m².

Hoe is de woningmarkt in IJsseltuin / Heelweg?

De wijk IJsseltuin / Heelweg in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij IJsseltuin / Heelweg?