Streetview Zaagmolenpad 6 Doetinchem

Zaagmolenpad 6, 7008 AJ Doetinchem

175 m² Bouwjaar 1971 10 kamers 5 slaapkamers Label F

Zaagmolenpad 6 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m², een perceel van 985 m² en 10 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
175 m²
Perceeloppervlakte
985 m²
Inhoud
572 m³
Kamers
10
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Zaagmolenpad 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zaagmolenpad 6

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Doetinchem

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Doetinchem

620 Inwoners
280 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
297 Woningvoorraad
€414.000 Gem. woningwaarde IJsseltuin / Heelweg
80% Koopwoningen
2.505 Inwoners per km²

Locatie van Zaagmolenpad 6

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Zaagmolenpad 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Zaagmolenpad 6?

De prijsindicatie voor Zaagmolenpad 6 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in IJsseltuin / Heelweg is €414.000. Dat komt neer op circa €2.366 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zaagmolenpad 6 zich tot de wijk IJsseltuin / Heelweg?

Zaagmolenpad 6 is een woonhuis van 175 m² in de wijk IJsseltuin / Heelweg. De buurt telt 297 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.505 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zaagmolenpad 6?

Zaagmolenpad 6 is een woonhuis in IJsseltuin / Heelweg, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zaagmolenpad 6 vergeleken met de buurt?

Zaagmolenpad 6 heeft 175 m² woonoppervlakte en 572 m³ inhoud. Het perceel is 985 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In IJsseltuin / Heelweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zaagmolenpad 6 en wat betekent dat?

Zaagmolenpad 6 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-08-04. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zaagmolenpad 6?

Zaagmolenpad 6 heeft 10 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in IJsseltuin / Heelweg?

De wijk IJsseltuin / Heelweg in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij IJsseltuin / Heelweg?

Vanuit Zaagmolenpad 6 in IJsseltuin / Heelweg bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.