Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 213 m²
Zaagmolenpad 46 is een appartement in Doetinchem, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 213 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €224.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zaagmolenpad 46
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.6 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
1.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Keppelseweg is €224.000. Dat komt neer op circa €1.052 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZaagmolenpad 46 is een appartement van 213 m² in de wijk Bedrijventerrein Keppelseweg. De buurt telt 29 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 177 inwoners per km².
Zaagmolenpad 46 is een appartement in Bedrijventerrein Keppelseweg, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Zaagmolenpad 46 heeft 213 m² woonoppervlakte. In Bedrijventerrein Keppelseweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €224.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Bedrijventerrein Keppelseweg in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 90 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €224.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Zaagmolenpad 46 in Bedrijventerrein Keppelseweg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Zaagmolenpad 46: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Bedrijventerrein Keppelseweg: restaurant (0.6 km), cafe (2.1 km).
Een woningrapport voor Zaagmolenpad 46 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Bedrijventerrein Keppelseweg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1978, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.