Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 239 m²
- Perceeloppervlakte
- 513 m²
- Inhoud
- 828 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Zaagmolenpad 93 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 239 m², een perceel van 513 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €224.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Zaagmolenpad 93
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.6 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
1.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Keppelseweg is €224.000. Dat komt neer op circa €937 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenZaagmolenpad 93 is een woonhuis van 239 m² in de wijk Bedrijventerrein Keppelseweg. De buurt telt 29 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 177 inwoners per km².
Zaagmolenpad 93 is een woonhuis in Bedrijventerrein Keppelseweg, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Zaagmolenpad 93 heeft 239 m² woonoppervlakte en 828 m³ inhoud. Het perceel is 513 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Bedrijventerrein Keppelseweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €224.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Zaagmolenpad 93 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-12-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.78 kg/jaar.
Zaagmolenpad 93 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Bedrijventerrein Keppelseweg in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 90 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €224.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Zaagmolenpad 93 in Bedrijventerrein Keppelseweg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.