Eengezinswoning, tussenwoning Zaagmolenpad 17 C Doetinchem

Zaagmolenpad 17 C, 7008 AG Doetinchem

148 m² Bouwjaar 2013 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Zaagmolenpad 17 C is een eengezinswoning, tussenwoning in Doetinchem, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 165 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
165 m²
Inhoud
525 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2018
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Zaagmolenpad 17 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zaagmolenpad 17 C

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Tuin
Ja (63.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Doetinchem

620 Inwoners
280 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
297 Woningvoorraad
€414.000 Gem. woningwaarde IJsseltuin / Heelweg
80% Koopwoningen
2.505 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zaagmolenpad 17 C

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Zaagmolenpad 17 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Zaagmolenpad 17 C?

De prijsindicatie voor Zaagmolenpad 17 C ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in IJsseltuin / Heelweg is €414.000. Dat komt neer op circa €2.797 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zaagmolenpad 17 C zich tot de wijk IJsseltuin / Heelweg?

Zaagmolenpad 17 C is een eengezinswoning, tussenwoning van 148 m² in de wijk IJsseltuin / Heelweg. De buurt telt 297 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.505 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zaagmolenpad 17 C?

Zaagmolenpad 17 C is een eengezinswoning, tussenwoning in IJsseltuin / Heelweg, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zaagmolenpad 17 C vergeleken met de buurt?

Zaagmolenpad 17 C heeft 148 m² woonoppervlakte en 525 m³ inhoud. Het perceel is 165 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In IJsseltuin / Heelweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zaagmolenpad 17 C en wat betekent dat?

Zaagmolenpad 17 C heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Zaagmolenpad 17 C?

Zaagmolenpad 17 C heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 63 m².

Hoe is de woningmarkt in IJsseltuin / Heelweg?

De wijk IJsseltuin / Heelweg in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij IJsseltuin / Heelweg?

Vanuit Zaagmolenpad 17 C in IJsseltuin / Heelweg bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.