Tussenwoning Vogezen 35 Doetinchem

Vogezen 35, 7007 LN Doetinchem

99 m² Bouwjaar 2000 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Vogezen 35 is een tussenwoning in Doetinchem, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m², een perceel van 114 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €300.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
99 m²
Perceeloppervlakte
114 m²
Inhoud
336 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€285.000 tot €335.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Lessenaardak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Vogezen 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vogezen 35

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Tuin
Ja (42.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Doetinchem

715 Inwoners
375 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
379 Woningvoorraad
€300.000 Gem. woningwaarde Kleurrijke buurt
59% Koopwoningen
3.173 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vogezen 35

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Vogezen 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Vogezen 35?

De prijsindicatie voor Vogezen 35 ligt rond €285.000 tot €335.000. De gemiddelde woningwaarde in Kleurrijke buurt is €300.000. Dat komt neer op circa €3.030 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vogezen 35 zich tot de wijk Kleurrijke buurt?

Vogezen 35 is een tussenwoning van 99 m² in de wijk Kleurrijke buurt. De buurt telt 379 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.173 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vogezen 35?

Vogezen 35 is een tussenwoning in Kleurrijke buurt, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Vogezen 35 vergeleken met de buurt?

Vogezen 35 heeft 99 m² woonoppervlakte en 336 m³ inhoud. Het perceel is 114 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Kleurrijke buurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €300.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vogezen 35 en wat betekent dat?

Vogezen 35 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-07-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vogezen 35?

Vogezen 35 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 42 m².

Hoe is de woningmarkt in Kleurrijke buurt?

De wijk Kleurrijke buurt in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €300.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kleurrijke buurt?

Vanuit Vogezen 35 in Kleurrijke buurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.