Vrijstaande woning Vogezen 18 Doetinchem

Vogezen 18, 7007 LL Doetinchem

177 m² Bouwjaar 2001 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Vogezen 18 is een vrijstaande woning in Doetinchem, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m², een perceel van 446 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €300.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
446 m²
Inhoud
733 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€515.000 tot €615.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Vogezen 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vogezen 18

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Doetinchem

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Doetinchem

715 Inwoners
375 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
379 Woningvoorraad
€300.000 Gem. woningwaarde Kleurrijke buurt
59% Koopwoningen
3.173 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vogezen 18

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Vogezen 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Vogezen 18?

De prijsindicatie voor Vogezen 18 ligt rond €515.000 tot €615.000. De gemiddelde woningwaarde in Kleurrijke buurt is €300.000. Dat komt neer op circa €1.695 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vogezen 18 zich tot de wijk Kleurrijke buurt?

Vogezen 18 is een vrijstaande woning van 177 m² in de wijk Kleurrijke buurt. De buurt telt 379 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.173 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vogezen 18?

Vogezen 18 is een vrijstaande woning in Kleurrijke buurt, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Vogezen 18 vergeleken met de buurt?

Vogezen 18 heeft 177 m² woonoppervlakte en 733 m³ inhoud. Het perceel is 446 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Kleurrijke buurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €300.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vogezen 18 en wat betekent dat?

Vogezen 18 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Vogezen 18?

Vogezen 18 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kleurrijke buurt?

De wijk Kleurrijke buurt in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €300.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kleurrijke buurt?

Vanuit Vogezen 18 in Kleurrijke buurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.