Eengezinswoning, tussenwoning Hof van Brussel 37 Doetinchem

Hof van Brussel 37, 7007 JK Doetinchem

142 m² Bouwjaar 1997 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Hof van Brussel 37 is een eengezinswoning, tussenwoning in Doetinchem, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 132 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €310.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
132 m²
Inhoud
469 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Hof van Brussel 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hof van Brussel 37

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
97.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
191.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.87 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Tuin
Ja (46.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Doetinchem

1340 Inwoners
580 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
578 Woningvoorraad
€310.000 Gem. woningwaarde Stadskwartier - zuid
84% Koopwoningen
5.727 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hof van Brussel 37

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Hof van Brussel 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Hof van Brussel 37?

De prijsindicatie voor Hof van Brussel 37 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Stadskwartier - zuid is €310.000. Dat komt neer op circa €2.183 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hof van Brussel 37 zich tot de wijk Stadskwartier - zuid?

Hof van Brussel 37 is een eengezinswoning, tussenwoning van 142 m² in de wijk Stadskwartier - zuid. De buurt telt 578 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.727 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hof van Brussel 37?

Hof van Brussel 37 is een eengezinswoning, tussenwoning in Stadskwartier - zuid, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hof van Brussel 37 vergeleken met de buurt?

Hof van Brussel 37 heeft 142 m² woonoppervlakte en 469 m³ inhoud. Het perceel is 132 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Stadskwartier - zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €310.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hof van Brussel 37 en wat betekent dat?

Hof van Brussel 37 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-04-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hof van Brussel 37?

Hof van Brussel 37 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 46 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Stadskwartier - zuid?

De wijk Stadskwartier - zuid in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 1.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €310.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stadskwartier - zuid?