Geschakelde woning Hof van Antwerpen 1 Doetinchem

Hof van Antwerpen 1, 7007 JH Doetinchem

79 m² Bouwjaar 1995 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Hof van Antwerpen 1 is een geschakelde woning in Doetinchem, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m², een perceel van 154 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €310.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
79 m²
Perceeloppervlakte
154 m²
Inhoud
354 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2023
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Hof van Antwerpen 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hof van Antwerpen 1

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
115.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
202.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.74 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (36.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Doetinchem

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Doetinchem

1340 Inwoners
580 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
578 Woningvoorraad
€310.000 Gem. woningwaarde Stadskwartier - zuid
84% Koopwoningen
5.727 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hof van Antwerpen 1

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Hof van Antwerpen 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Hof van Antwerpen 1?

De prijsindicatie voor Hof van Antwerpen 1 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Stadskwartier - zuid is €310.000. Dat komt neer op circa €3.924 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hof van Antwerpen 1 zich tot de wijk Stadskwartier - zuid?

Hof van Antwerpen 1 is een geschakelde woning van 79 m² in de wijk Stadskwartier - zuid. De buurt telt 578 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.727 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hof van Antwerpen 1?

Hof van Antwerpen 1 is een geschakelde woning in Stadskwartier - zuid, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hof van Antwerpen 1 vergeleken met de buurt?

Hof van Antwerpen 1 heeft 79 m² woonoppervlakte en 354 m³ inhoud. Het perceel is 154 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Stadskwartier - zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €310.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hof van Antwerpen 1 en wat betekent dat?

Hof van Antwerpen 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2036-01-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hof van Antwerpen 1?

Hof van Antwerpen 1 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 36 m².

Hoe is de woningmarkt in Stadskwartier - zuid?

De wijk Stadskwartier - zuid in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 1.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €310.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stadskwartier - zuid?