Streetview Marnedal 18 Doetinchem

Marnedal 18, 7007 HJ Doetinchem

181 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Marnedal 18 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m², een perceel van 477 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €340.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
181 m²
Perceeloppervlakte
477 m²
Inhoud
688 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Marnedal 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marnedal 18

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Doetinchem

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Doetinchem

1135 Inwoners
475 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
482 Woningvoorraad
€340.000 Gem. woningwaarde Romantische buurt - noord
83% Koopwoningen
3.814 Inwoners per km²

Locatie van Marnedal 18

Vergelijkbare woningen in Doetinchem

Veelgestelde vragen over Marnedal 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Marnedal 18?

De gemiddelde woningwaarde in Romantische buurt - noord is €340.000. Dat komt neer op circa €1.878 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marnedal 18 zich tot de wijk Romantische buurt - noord?

Marnedal 18 is een woonhuis van 181 m² in de wijk Romantische buurt - noord. De buurt telt 482 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.814 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marnedal 18?

Marnedal 18 is een woonhuis in Romantische buurt - noord, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Marnedal 18 vergeleken met de buurt?

Marnedal 18 heeft 181 m² woonoppervlakte en 688 m³ inhoud. Het perceel is 477 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Romantische buurt - noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €340.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marnedal 18 en wat betekent dat?

Marnedal 18 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-11-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Marnedal 18?

Marnedal 18 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Romantische buurt - noord?

De wijk Romantische buurt - noord in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 1.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €340.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Romantische buurt - noord?

Vanuit Marnedal 18 in Romantische buurt - noord bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 2.3 km.