Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2013
- Woonoppervlakte
- 264 m²
- Perceeloppervlakte
- 2450 m²
Oud Kilderseweg 53 A is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 264 m² en een perceel van 2450 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €607.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oud Kilderseweg 53 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
3.4 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
1.4 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
3.1 kmBioscoop
2.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied - Dichteren is €607.000. Dat komt neer op circa €2.299 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOud Kilderseweg 53 A is een woonhuis van 264 m² in de wijk Buitengebied - Dichteren. De buurt telt 34 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 96 inwoners per km².
Oud Kilderseweg 53 A is een woonhuis in Buitengebied - Dichteren, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Oud Kilderseweg 53 A heeft 264 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2450 m². In Buitengebied - Dichteren ligt de gemiddelde woningwaarde op €607.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitengebied - Dichteren in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 85 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €607.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Oud Kilderseweg 53 A in Buitengebied - Dichteren bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oud Kilderseweg 53 A: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 3.4 km.
Recreatie nabij Buitengebied - Dichteren: restaurant (1.4 km), cafe (2.2 km).
Een woningrapport voor Oud Kilderseweg 53 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied - Dichteren. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2013, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.