Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2003
- Woonoppervlakte
- 230 m²
- Perceeloppervlakte
- 682 m²
Oud Kilderseweg 24 is een woonhuis in Doetinchem, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m² en een perceel van 682 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €408.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oud Kilderseweg 24
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
3.7 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
1.8 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
3.8 kmBioscoop
3.5 kmDe prijsindicatie voor Oud Kilderseweg 24 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Landelijk wonen is €408.000. Dat komt neer op circa €1.774 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOud Kilderseweg 24 is een woonhuis van 230 m² in de wijk Landelijk wonen. De buurt telt 327 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.958 inwoners per km².
Oud Kilderseweg 24 is een woonhuis in Landelijk wonen, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Oud Kilderseweg 24 heeft 230 m² woonoppervlakte. Het perceel is 682 m². In Landelijk wonen ligt de gemiddelde woningwaarde op €408.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oud Kilderseweg 24 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-06-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.35 kg/jaar.
De wijk Landelijk wonen in Doetinchem (Gelderland) kenmerkt zich door 900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €408.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Oud Kilderseweg 24 in Landelijk wonen bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oud Kilderseweg 24: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 3.7 km.